O mně

Narodil jsem se v květnu roku 1986 v Karlovarském kraji. Nyní žiji a pracuji v Praze - pracuji řadu let jako zdravotní sestra.

Pracoval jsem na lůžkových odděleních interny, lůžkách dlouhodobě nemocných, na poAROvé jednotce intenzivní péče. V ambulantních ordinacích psychiatrie, praktického lékaře a na endoskopii v gastroenterologické ambulanci.

Na všech odděleních a ve všech ordinacích jsem se setkal se stejným pacientem - člověkem, který hledal cestu k uzdravení ze své nemoci. 

Pacienta, který dostal tablety, kapky, mastě, injekce, infuze .......                 na ,, léčbu,,- potlačení jeho potíží, ale ne vždy vyléčení.

Západní - alopatická medicína má jistě své neodmyslitelné místo v našem životě, ale měla by jít ruku v ruce s alternativní medicínou.

Na podzim roku 2018  jsem i já měl už dost zdravotních obtíží - alergie na prachy, pyly, roztoče; občasné záněty střeva; velmi vysoký cholesterol a obezitu. Z pracovního stresu, špatné stravy a dennodenního rozdávání tablet, jsem věděl, že takhle to dál nejde — ze dne na den jsem přešel na čistě rostlinnou stravu a fitness. Cholesterol se během půl roku naprosto vyrovnal, alergie ustoupily a hofny stopových prvků i minerálů jsou stále v pořádku a normě. 

O rok později jsem se dostal k metodě MUDr. Josefa Jonáše - k metodě měření toxinů v našem těle, detoxikaci a imunoaktivaci a věděl jsem a cítil, že to je správná cesta ke zdraví a spokojenosti..
 

Bio terapeut - řízené detoxikace 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!